KALEDÁŘ AKCÍ
září/2020
KATEGORIE
INFORMACE
Členové a rozhodčí 2020
Výpis transparentního účtu
Celkový kalendář RCAČR
Síň slávy
Dokumenty ke stažení
Antidopingová charta
Valné hromady
Stav hospodaření
Mapa stránek
ODKAZY
EFRA   European Federation of Radio Operated Model Automobiles
EFRA kalendář   na aktuální sezonu
IFMAR International Federation of Model Auto Racing

RC Autoklub České republiky

Udělená ocenění za významný přínos pro RC sport

2019 Luděk Szostek, Dušan Bayer
2018 Pavel Magda, Ludvík Krejcar, Pavlát Petr 
2017 Dallas Mathies, Minghua Lin, Michal Bok


Mistři Evropy a Mistři Světa kategorií EFRA a IFMAR

největší úspěchy na závodech Mistrovství Světa IFMAR:

2014 - MS 1:8IC Buggy Itálie Martin Bayer - 5.místo

držitelé titulu Mistr Evropy EFRA:

2019 - Juniorský Mistr Evropy Modified 1/10 Šulc Matěj 
2019 - Juniorský Mistr Evropy Formule 1/10  Hoch Lukáš 
2018 - Mistr Evropy LS Off-road 2WD Martin Kraus
2016 - Juniorský Mistr Evropy 1/12 Matěj Benda
2016 - Mistr Evropy 1:5 Formule Bayer Aleš
2015 - Juniorský Mistr Evropy 1/12  Jakub Šimurda
2015 - Mistr Evropy 1:5 Touring Cars Bayer Aleš
2013 - Mistr Evropy 1:10E Buggy 4WD Bayer Martin
2012 - Mistr Evropy 1:5 Touring Cars Bayer Martin
2011 - Mistr Evropy 1:5 Touring Cars Bayer Martin


Mistři ČR v kategorii Electic Track

držitelé titulu Mistr ČR 1:10 Electric Track Modified:

2019                  Havránek Oliver 
2018 - asfalt Šulc Matěj
2018 - hala Kunák Zdeno
2017 - asfalt Šulc Matěj
2017 - hala  Kunák Zdeno
2016 - asfalt  Vyšín Jiří
2016 - hala  Vyšín Jiří
2015 - asfalt  Černý Marek 
2015 - hala  Jakub Šimurda 
2014 - asfalt  Černý Marek
2014 - hala  Černý Marek
2013 - asfalt  Černý Marek
2013 - hala  Kunák Zdeno
2012 - asfalt  Kopecký Jaroslav
2012 - hala  Grof Petr
2011 - asfalt  Kunák Zdeno
2011 - hala  Kunák Zdenko

držitelé titulu Mistr ČR 1:10 Electric Track Stock:

2019                 Havránek Oliver
2018 - asfalt  Havránek Oliver
2018 - hala  Kunák Zdeno
2017 - asfalt  Havránek Oliver
2017 - hala  Havránek Oliver
2016 - asfalt  Havránek Oliver
2016 - hala  Pelikán Aleš
2015 - asfalt  Oliver Havránek 
2015 - hala  Jaroslav Kopecký 
2014 - asfalt  Němček David
2014 - hala  Černý Marek
2013 - asfalt  Němček David
2013 - hala  Černý Marek
2012 - asfalt  Černý Marek
2011 - asfalt  Kunák Zdeno
2011 - hala  Kunák Zdeno

držitelé titulu Mistr ČR 1:10 Electric Track Formule:

2019               Hoch Lukáš
2018 - asfalt Hoch Lukáš
2018 - hala  Weber Herbert
2017 - asfalt  Hoch Lukáš
2017 - hala  Hoch Lukáš
2016 - asfalt  Hoch Lukáš
2016 - hala  Trojan Ivo
2015 - hala Szostek Luděk
2014 - hala  Hola Vítězslav
2013 - hala Krejčí Roman
2012 - asfalt  Szostek Luděk
2012 - hala  Szostek Luděk
2011 - asfalt  Krejčí Roman
2011 - hala  Szostek Luděk

držitelé titulu Mistr ČR 1:10 Electric Track Formule TRUE:

2016 - hala     Rajdus Tomáš
2015 - asfalt  Vnučko Andrej
2014 - asfalt Hola Vítězslav
2014 - hala  Vnučko Andrej

držitelé titulu Mistr ČR 1:10 Electric Track World GT:

2019              Urban Daniel
2018 - asfalt      Zvára Martin ml.
2018 - hala  Klausner Michael
2017 - hala  Šimurda Jakub
2016 - hala  Krejčí Roman
2015 - asfalt Vnučko Andrej
2015 - hala  Vnučko Andrej
2014 - hala  Šimurda Jakub
2013 - hala  Tlustý Jiří
2012 - asfalt  Krejčí Roman
2012 - hala  Krejčí Roman
2011 - asfalt  Dostál Marcel
2011 - hala  Flek Radek

držitelé titulu Mistr ČR 1/12 Electric Track:

2019 Dostál Marcel
2018             Lipták Tomáš 
2017 Dostál Marcel
2016 Dostál Marcel
2015               Jakub Šimurda 


Mistři ČR v kategorii Electic Buggy

držitelé titulu Mistr ČR 1:10 2WD Electric Buggy:

2019  Bidovský Aleš 
2018 Novotný Karel
2017 Novotný Karel
2016 Novotný Karel
2015 Novotný Karel
2014 Pudich Roman
2013 Mára Jiří
2012 Novotný Karel
2011 Mára Jiří

držitelé titulu Mistr ČR 1:10 4WD Electric Buggy:

2019  Götzl Max 
2018 Novotný Karel
2017 Novotný Karel
2016 Novotný Karel
2015 Novotný Karel
2014 Kukla David
2013 Bayer Martin
2012 Holický Tomáš
2011 Flek Radek

držitelé titulu Mistr ČR 1:10 2WD Truggy:

2019              Götzl Max 
2018 Novotný Karel

držitelé titulu Mistr ČR Short Course 2WD:

2019 Binder Michal 


Mistři ČR v kategorii Onroad IC

držitelé titulu Mistr ČR 1:10 IC Track:

2020 Jansa Michal 
2019 Abrahámek Michal 
2018 Abrahámek Michal
2017 Abrahámek Michal
2016 Abrahámek Michal
2015 Vyšín Jiří
2014 Jansa Michal 
2013 Abrahámek Michal
2012 Abrahámek Michal
2011 Jansa Michal

držitelé titulu Mistr ČR 1:8 IC Track:

2020 Jansa Pavel
2019 Panák Branislav
2018 Lipták Tomáš
2017 Zvára Martin ml.
2016 Jurenka Miroslav
2015 Rybák Jiří
2014 Abrahámek Michal 
2013 Abrahámek Michal


Mistři ČR v kategorii Offroad 1:8

držitelé titulu Mistr ČR 1:8IC Buggy:

2019 Götzl Max
2018 Bayer Martin
2017 Bayer Martin
2016 Mára Jiří
2015 Mára Jiří
2014 Bayer Martin
2013 Bayer Martin
2012 Bayer Martin
2011 Bayer Martin
2010 Bayer Martin
2009 Bayer Martin
2008 Bayer Martin

držitelé titulu Mistr ČR 1:8E Buggy:

2019 Götzl Max
2018 Novotný Karel
2017 Bayer Martin
2016 Novotný Karel
2015 Novotný Karel
2014 Bayer Martin
2013 Novotný Karel


Mistři ČR v kategorii Large Scale Onroad

držitelé titulu Mistr ČR 1:5 Touring Cars:

2019 Bayer Dušan
2018 Bayer Aleš
2017 Jílek Filip
2016 Bayer Dušan
2015 Tlustý Jiří
2014 Tlustý Jiří
2013 Vyšín Jiří ml.
2012 Vyšín Jiří ml.
2011 Marek Martin
2010 Bayer Aleš
2009 Bayer Aleš
2008 Bayer Aleš
2007 Bayer Aleš
2006 Bayer Martin
2005 Bayer Martin
2004 Bayer Martin
2003 Bayer Martin

držitelé titulu Mistr ČR 1:5 Porsche:

2016 Jílek Filip
2015 Tlustý Jiří
2014 Tlustý Jiří
2013 Lukášek Libor
2012 Vyšín Jiří ml.
2011 Tlustý Jiří

držitelé titulu Mistr ČR 1:5 Eko:

2011 Tlustý Jiří
2010 Tlustý Jiří
2009 Bayer Aleš
2008 Marek Tomáš
2007 Fráňa Petr
2006 Zwiefelhöfer Milan
2005 Pater Martin
2004 Bayer Aleš

držitelé titulu Mistr ČR 1:5 Formule 1:

2008 Bayer Aleš


Mistři ČR v kategorii Large Scale Offroad

držitelé titulu Mistr ČR Large Scale Offroad 2WD:

2019 Uhrík Adrian
2018 Hartman Petr
2017 Prokeš Jaroslav
2016 Uhrík Adrian
2015  Uhrík Adrian
2014 Hartman Petr
2013 Jílek Filip
2012 Jílek Filip
2011 Schiller Marek
2010 Schiller Pavel
2009 Hartman Petr
2008 Hartman Petr
2007 Schiller Pavel
2006 Schiller Pavel
2005 Kopec Radovan
2004 Pater Martin
2003 Pater Martin


držitelé titulu Mistr ČR Large Scale Offroad 4WD:

2017                Průša Milan
2016 Helbich Marek 
2015 Macejík Jan
Copyright © 2010 E-VISION International s.r.o.