KALEDÁŘ AKCÍ
červen/2024
KATEGORIE
INFORMACE
Členové a rozhodčí 2024
Výpis transparentního účtu
Celkový kalendář RCAČR
Síň slávy
Dokumenty ke stažení
Antidopingová charta
Valné hromady
Reprezentace 2024
Mapa stránek
ODKAZY
EFRA   European Federation of Radio Operated Model Automobiles
EFRA kalendář   na aktuální sezonu
IFMAR International Federation of Model Auto Racing

RC Autoklub České republiky

Rádi mezi sebou přivítáme všechny závodníky a zájemce o závody seriálu Mistrovství České Republiky. Vzhledem k tomu, že se jedná vždy o významné závody, z nichž na konci sezóny vzejde Mistr České Republiky v příslušné sekci (kategorii), je nutné dodržet určité podmínky pro účast v seriálu závodů MČR.

Vaším prvním krokem tedy je stát se členem ve spolku/klubu registrovaném u RC Autoklubu České republiky. Pokud se budete chtít zúčastnit i jako aktivní závodník, je třeba zaplatit poplatek za členství v RCAČR. Nyní je již jen na Vás, v kolika kategoriích se rozhodnete zúčastnit bojů o body v souboji o titul MISTRA ČESKÉ REPUBLIKY.

Časem se samozřejmě můžete stát třeba i licencovaným rozhodčím nebo trenérem a podílet se tak na organizování, pořádání závodů a tvorbě jejich pravidel a pomyslnou laťku kvality posunout zase o kousek výš. Veškerou administrativu ohledně registrace a licence za Vás vždy vyřizuje předseda Vašeho spolku/klubu!

Další informace, kalendáře soutěží, pravidla a propozice vždy zveřejňujeme na internetových stránkách s předstihem tak, aby všichni měli správné informace ve správný čas.

Doporučujeme Vám číst všechny důležité dokumenty, Stanovy RCAČR, aktuální Zápisy ze schůzí předsednictva RCAČR, Směrnice a samozřejmě Pravidla závodů MČR Vaší vybrané kategorie.

Těšíme se na setkání s Vámi při závodech seriálu MČR, takže - vzhůru na kolbiště!
předsednictvo RCAČR
Copyright © 2010 E-VISION International s.r.o.