KALEDÁŘ AKCÍ
červen/2024
KATEGORIE
INFORMACE
Členové a rozhodčí 2024
Výpis transparentního účtu
Celkový kalendář RCAČR
Síň slávy
Dokumenty ke stažení
Antidopingová charta
Valné hromady
Reprezentace 2024
Mapa stránek
ODKAZY
EFRA   European Federation of Radio Operated Model Automobiles
EFRA kalendář   na aktuální sezonu
IFMAR International Federation of Model Auto Racing

RC Autoklub České republiky

Výběrové řízení na kola – přihlášená kola

28.6.2021

Výběrové řízení na kola pro asfaltovou část MČR 1/10ep bylo velmi ovlivněno dodávkou pneumatik. Prodejci nevědí a nemají přesné informace o dodání pneumatik a nemohou zaručit termíny dodání, což bylo jedno z kritérií. Nakonec se ovšem jeden prodejce přihlásil – XRAYSTORE a zaručil dodání pneumatik na MČR a WarmUp.

Která kola jsou ve výběru a budou i vybrána?

Matrix 1/10 EP 36R Rubber Tire Pre-Glued Asphalt (4pcs)

Pneumatiky již někteří z jezdců jezdí. Díky tomu jsem zjišťoval kvalitu a použití pro MČR a z oslovených jezdců, servisních týmů nezaznělo žádné extra proti, ale pouze strach z teploty, která těmto kolům úplně nesedí. I tak jsem velmi rád, že se povedlo najít řešení a asfaltová část sezóny (Čelákovice, Blansko) bude regulérní a jednotná v části pneumatik.

Po covidová doba ještě nějaký čas zřejmě bude doznívat a s tímto ohledem jsem poprosil o dodání řešení včetně označení na MČR. Povedlo se a pro každého účastníka bude připravena minimálně jedna sada kol (maximálně dvě sady na závod – kvalifikaci a finále) a druhá s možností zakoupení a „doznačení“ přímo na místě.

Příjemná bude i dotovaná cena pro RCAČR těchto kol a to 670,-/sada

Děkuji všem jezdcům, přátelům, prodejcům a dalším co jsem otravoval a poskytli mi informace ohledně pneumatik. Díky uvidíme se již tento týden na WarmUpu.  Copyright © 2010 E-VISION International s.r.o.