KALEDÁŘ AKCÍ
červen/2024
KATEGORIE
INFORMACE
Členové a rozhodčí 2024
Výpis transparentního účtu
Celkový kalendář RCAČR
Síň slávy
Dokumenty ke stažení
Antidopingová charta
Valné hromady
Reprezentace 2024
Mapa stránek
ODKAZY
EFRA   European Federation of Radio Operated Model Automobiles
EFRA kalendář   na aktuální sezonu
IFMAR International Federation of Model Auto Racing

RC Autoklub České republiky

LS ONROAD 2023

31.12.2022

Pro sezonu 2023 jsem připravil kalendář 10-ti závodů a pevně doufám, že se podaří odjet všechny a užijeme si hodně zábavy. Jako v  minulých letech bylo přihlédnuto v maximální možné míře k termínům závodů některých jiných sekcí RCAČR a termínům závodů pořádaných pod hlavičkou EFRA. Tady je jako vždy trošku problém, mění si termíny jak potřebují a na to my už nemáme prostor. 

 

V listopadu proběhl meeting EFRA. Zde bylo odsouhlaseno pár změn v pravidlech LS a tyto budou předpokládám platit na závodech GP a ME. Bohužel upravená pravidla vyjdou až někdy v únoru. Pokud tedy někdo z Vás vyrazí na závody GP (na ME mi nikdo nedal požadavek), sledujete si prosím technické podmínky pro účast, pro naše MČR platí technická pravidla ponechaná z minulých let. Většina z nás má zánovní motory a další výbavu, nebudeme si tedy prozatím komplikovat život a utrácet zbytečné peníze.

 

Při závěrečném sezení na konci letošní sezony jsem si udělal několik poznámek a upravil jsem podle svého uvážení a výsledků hlasování jezdců pravidla "b+c" pro naši sekci (zvýrazněný text).

 

Budu moc rád, když se všichni v květnu opět setkáme na prvním podniku MČR. Mám příslib nějakých sponzorských příspěvků pro každý závod a na závěrečné vyhlášení.  "Svitavští" pro nás připravují další vylepšení v závodním areálu a plánují zvýšení komfortu pro jezdce. Takže pozvěte prosím známé, nové nebo staronové jezdce, aby si námi hráli a užívali atmosféru závodů Largescale onroad 1/5.

 


 

Petr Rovný


Copyright © 2010 E-VISION International s.r.o.