KALEDÁŘ AKCÍ
červen/2024
KATEGORIE
INFORMACE
Členové a rozhodčí 2024
Výpis transparentního účtu
Celkový kalendář RCAČR
Síň slávy
Dokumenty ke stažení
Antidopingová charta
Valné hromady
Reprezentace 2024
Mapa stránek
ODKAZY
EFRA   European Federation of Radio Operated Model Automobiles
EFRA kalendář   na aktuální sezonu
IFMAR International Federation of Model Auto Racing

RC Autoklub České republiky

Druhý kolo Summer Race Campu + 1/8 MČR Buggy

17.6.2023
Velice rádi by jsme vás pozvali do Terezína na druhý kolo Summer Race Campu + 1/8 MČR Buggy.
Přihlášky jsou spuštěny. Počasí je objednané.
Kategorie jsou vypsané pro široké spektrum modelů.
Věřím, že každý kdo ma doma RC Offroad, tak si u nás zajezdí. Hlavní myšlenkou je nalákání nováčků a seznámení se s RC závody.
Jste opravdu vítáni s jakýmkoliv strojem 1/14-1:8 Buggy, Truggy, ShortCourse, Monster. Po dobu závodů bude otevřená kantýna.
Dále pokud by si chtěl někdo ugrilovat maso apod., tak je k dispozici grill u nás u Profimodel stánku. Potraviny na grill si musíte dovést vlastní.
-Nejzazší termín pro přihlášení 22.6.2023 23:59h
Úvod:
Velice rád vám představuji nový koncept závodního zážitku.
Jedná se o to, užít si víkend v závodním pojetí na maximum. Hlavní myšlenkou je rozšířit modelářskou komunitu v tomto odvětví. Takže k věci, máme pro letošek naplánované dva Summer race campy. V loňském roce jsme tento koncept poprvé vyzkoušeli o letních prázdninách. Účast byla nad očekávání a nových tváří jsme pár potkali. Jde o to si závody užít formou campu v pohodové atmosféře,poradit kamarádům a zazávodit si - pokecat na společné téma. Proto to hlavně děláme a věřím, že v tomto duchu se bude lepšit umírající účast na letních Offroad závodech.
Povedlo se nám domluvit s Mírou Jurenkou a přidružit k Summer Race Campu MČR 1/8 Buggy. Takže ten, kdo si chce zazávodit na maximum může jet obě kategorie. Jak MČR tak volný závod Summer race campu. Licence na MČR je třeba, buď roční 400,- nebo jednodenní za 100,- . Nevýhodou jednodenní licence je, že v případě celkového seriálu MČR se nepočítáte.
Věříme, že se povede naladit na společnou vlnu na závodech a nováčci si odnesou spoustu nových informací od profíků co jedou MČR.
K programu: v pátek je dráha k dispozici na volné trénování od 14h. Po 15h uděláme Workshop pro nováčky, aby dostali dávku informací ohledně údržby a nastavování podvozku. Bude k dispozici na zapůjčení podvozek 1:8 buggy elektro Serpent / Mugen. Podvozek je možné zapůjčit i na celý závodní den - cena dle domluvy.
Sobota od 7-9 trénink a 9:30 rozprava. Jízdy kvalifikační 10-14h a finálové 14-17h. Vyhlášení 18h(harmonogram je orientační, bude upřesněn v den závodu).
Neděli jsem nechal, jako náhradní den, kdyby nevyšlo počasí. Překládání závodu na jiný víkend se nám historicky moc neosvědčilo a hlavně není pak moc kam. Samozřejmě se budeme snažit odjet závod v sobotu. Pro ty co budou chtít zůstat do neděle můžou celý den trénovat.
Vsuvka:U Summer Race campu jsme vypsali vícero kategorií. Nemusíte hledět na počet přihlášených. Uděláme kategorie, tak aby si všichni zajezdili. V hobby kategoriích, rádi uvidíme všechny značky RTR podvozku případně i profiCopyright © 2010 E-VISION International s.r.o.