KALEDÁŘ AKCÍ
červenec/2024
KATEGORIE
INFORMACE
Členové a rozhodčí 2024
Výpis transparentního účtu
Celkový kalendář RCAČR
Síň slávy
Dokumenty ke stažení
Antidopingová charta
Valné hromady
Reprezentace 2024
Mapa stránek
ODKAZY
EFRA   European Federation of Radio Operated Model Automobiles
EFRA kalendář   na aktuální sezonu
IFMAR International Federation of Model Auto Racing

RC Autoklub České republiky

2.závod MČR 1/10 ELECTRIC TRACK ve Slavkově

12.7.2019

Chcete se stát mistrem republiky a nebo se jen porovnat s republikovou elitou v onroud elektro kategoriích? Máte chuť strávit parádní pátek-sobotu na nádherné trati ve Slavkově u Brna? Nebo se chcete jen podívat na souboje na trati?Všechno si můžete splnit a není to složité! 20.7.2019 se uskuteční druhý podnik Mistrovství republiky Elektrick Track ve Slavkově u Brna.

Mistrovský závod je vypsán hned v několika kategoriích Stock, Modified, Formula, World GT a „nemistrovské“ kategorie PRO 10 a 1/8E GT.

Do mistrovské kategorie se můžete hlásit i bez licence RCAČR! Nedostanete body do celkového pořadí, ale pojedete standartní závod se vším, co k tomu patří.

Pokud máte ovšem vyšší ambice je stále možnost se i registrovat do RCAČR a následně bojovat o posty nejvyšší. Jak to? Šampionát se jede na tři závody a jeden závod se škrtá. Slavkov je druhý závod, a proto je stále možnost plného počtu závodů a tím i bodů do hodnocení mistrovství!

Přihlášky probíhají na myrcm: https://www.myrcm.ch/myrcm/main?hId[1]=bkg&dId[E]=47377&pLa=en&fbclid=IwAR074eeWdHZO3h2lo_sXDpAPTJ-OOdU0H4dlTB80nXTjjHIYJJaOJFlePTY

Copyright © 2010 E-VISION International s.r.o.