KALEDÁŘ AKCÍ
červenec/2020
KATEGORIE
INFORMACE
Členové a rozhodčí 2020
Výpis transparentního účtu
Celkový kalendář RCAČR
Síň slávy
Dokumenty ke stažení
Antidopingová charta
Valné hromady
Stav hospodaření
Mapa stránek
ODKAZY
EFRA   European Federation of Radio Operated Model Automobiles
EFRA kalendář   na aktuální sezonu
IFMAR International Federation of Model Auto Racing

RC Autoklub České republiky

2. závod MČR 1/10 a 1/8 Onroad IC - Svitavy

29.6.2020
V sobotu 27.6. 2020 proběhl první závod 1/10 a 1/8 IC a E. Zahájení sezony proběhlo v nově zrekonstruovaném areálu Cihelna ve Svitavách. 
Na startovní listině se objevilo rekordních 45 závodníků. Počet přihlášených lidí mě velice mile překvapil a doufám, že tomu tak bude i po zbytek sezony. Do závodu se přihlásili i závodníci z Polska. Celý den probíhal v přátelském duchu a pohodové atmosféře. Počasí vyšlo opravdu skvěle. V kategorii 1/10 IC kraloval od začátku až do konce Michal Jansa se svým novým podvozkem Shepherd. Podle jeho slov auto fungovalo opravdu skvěle. Druhý skončil nováček této kategorie Šimon Horák a jako třetí dojel Drahoslav Hejtmánek. Kategorii 1/8 IC ovládl Martin Zvára, druhý dojel Pavel Jansa se svým novým podvozkem Shepherd a třetí skončil Aleš Rajdus mladší s podvozkem Serpent. V kategorii 1/8 E zvítězil Martin Zvára, druhý dojel Marcel Dostál a třetí skončil Radovan Konopík. Ohlasy závodníků byly celkově velice pozitivní až na pár drobností, které do dalšího závodu doladíme. 
Všem zúčastněným bych chtěl poděkovat za krásné závody a pozvat je na další závod do Brna Bosonohy, který se pojede v sobotu 25.7. a v neděli 26.7 se odjede náhradní za první zrušený. 

                                                                                                                                     Trenér sekce Martin Zvára Copyright © 2010 E-VISION International s.r.o.